ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: pome na nich chuapi !
autor: jednotlivec/jednokto
pridané: 27-07-2005 15:09


tomas,

ja som rad ze zijem v krajine, ktora je prevazne sekularna a nie cirkevna, co je casty pripad moslimskych krajin. U nas nastastie cirkev uz nema take paky a moc, aby preberala funckie statnej moci, teda vdaka liberalnemu sekularnemu statu tu mozme vyjadrovat nesuhlas s krokmi cirkvi. Nabozensky stat je uz zo svojej podstaty statom totalitnym a totalitny stat ako taky neznesie ine nazory a potiera ich a boji sa ich. BOlsevici sa bali, ze ludia uvidia ako sa zije nazapade, a tak im zarazili cestovanie a vrazdili ludi na zelenej ciare. Stat mal paky na nasilne potieranie inych azorov, dnesna cirkev ich nema. Cirkev,nakolko nema funkcie statnej moci, to musi robit jemnejsie - ona moze akurat tak odporucat co sa ma citat a co nie. Keby vsak bola statnou mocou, tak tu horia knihy a brucia v chladku ich vydavatelia. Bolsevici prenasledovali plastic people of the universe, lebo mali statne paky - policiu atd. Cirkev nema stane paky, teda moze iba ziadat, aby Black Sabbath nevystupili v SR. Keby vsak cirkev bola statnou mocou, pochybujem, ze by Ozzy a spol u nas mohli koncertovat.

Preto som rad, ze na rozdiel od vacsiny moslimskych krajin, nabozenske kliky sa u nas nepodielaju na statnejmoci.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group