ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

Prezident - šanca pre Slovensko
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 18-07-2007 9:46


Je mi smutno z toho, že sa nemôžme v reálnej politike Slovenska baviť o tom čo odštátnime, aké by si mal štát ponechať funkcie atď. - čo je obsahom tvojho príspevku. Zatiaľ sa s naším Ficom bavíme len o tom čo zaštátniť a čo nie.

Úplne ma deprimuje i stav opozície, ktorá by to mohla teoreticky po voľbách zvrátiť.

SMK plní moje najhoršie očakávania po zmene vedenia a stáva sa z nich rovnaká čvarga ako SNS. To Smeru a SNS len a len pomôže. KDH stále nevie čo vlastne chce a s kým to dosiahne.

Dzurinda je síce "opotrebovaný" a potreboval by vymeniť, ale pri pohľade na ostatných kolegov z opozície vyzerá SDKÚ jednoznačne najsympatickejšie.

Pevne dúfam, že aspoň na tom prezidentovi sa dohodnú - podľa by mňa by bola ideálna Radičová. Keďže ani SNS nevonia Gašparko tak je tu ideálna šanca vymeniť toho hovorcu Smeru a hneď by sa otvoril priestor na zdravý rozum v politickom priestore a tým i väčia šanca na vyprášenie bolševikov v ďaľších voľbách.

Voľba prezidenta je preto pre mňa absolútne kľúčová vec a špeciálne KDH by si to malo dobre rozmyslieť a nedávať zas nejakého "principiálneho" beznádejného kandidáta.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group