ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: 50% zdrazovanie za Fica!!!
autor: PeterS
pridané: 17-07-2007 0:06


To je dobra schyza.

Cely cas tu modrokabatnici vyplakavate, ze lud je chudobny, pretoze je nesikovny. A teraz, ked sa niekto zobudi a tvoje nutkave stanie ti dobre osoli, tak opet vyplakavas.
Mal by si sa tesit, ze niekto konecne sikovne bohatne. Ci, ked to ide z tvojho vacku, uz to nie ke koser? A z cieho vacku by to malo ist?

Slubene dvojnasobne platy musi predsa niekto zaplatit, a ty si mal tu cest. Dobre rano vo svete pravicovej prosperity. Dufam, ze si na stanici uvedomia, ze su siroko daleko jedine WC a daju malu aspon za dvacku. Ved konkurencie niet.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group