ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

Ako to vidim ja
autor: Maros
webstránka: http://www.marianjanos.blog.sme.sk/
pridané: 16-07-2007 21:02


Jedna z najvystiznejsich definicii zrelosti co som cital je rovnovaha medzi odvahou a ohladuplnostou. Problem vacsiny fanatickych ideologov je ten ,ze hladaju informacie co podporia ich ideologiu a nie tie co ju spochybnuju.
-
Kriza pravicovej tvorby je podla mna vysledkom zufalstva. Realita ukazuje, ze 100 argumentov je menej ako zrusenie dvadsatkorunacok u lekara. Mozno by bolo dobre porovnat dlhodobo pravicove krajiny s nami a zistit co nasej pravici chyba. Resp. co sa da ovplyvnit a ako pozadovanym smerom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group