ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

Pre barskoho a toho chudaka, co pozna „pat dobrych moslimov“.
autor: Abendland
e-mail: abendland@hotmail.com
pridané: 26-07-2005 17:10


Mily pravnicku, toto Tvoje „Porazeni budeme my, umierneni a rozumni.“ by som zmenil na „Porazeni budeme my, AK budeme umierneni a SPROSTI.“

A k tomu druhemu uboziatku: S moslimami je to velmi tazke. Oni maju patent na rozum, na pravdu a na vsetko. Nebudem tu vypisovat siahodlhe traktaty, urobila to za mna jedna velka zena – Oriana Fallaci. Je o nej siahodlhy clanok v .Tyzdni 29/2005. A to prosim, na Cirkev a na Mussoliniho mame (ja a ona) dost opacny nazor, ale v tomto som si povedal, liberalna agnosticka, ale ocenujem jej pracu, knihu DIE WUT UND DER STOLZ som si kupil.

V kratkosti z mojej ruky: ISLAM nie je o mieri. Krestanstvo je o mieri. (Ale nie o tom, ze sa necham zozrat potkanmi.) Nie ti 52 Moslimovia na namesti vo Frankfurte, ktori, uznam, ze nefalsovane, vyjadrili sustrast s obetami londynskych masakrov, su pravymi nasledovatelmi proroka M., ale prave ti, ktori denno-denne odpaluju naloze vsadekade po svete. Oni su ti, ktori sa pravom odvolavaju na Koran.
Pravnicku, ak aj o Islame vies tolkoto, co o Krestanstve, potom sa necudujem, ze take bludy vypisujes.
Preco Usama 11. septembra 2001 ospevoval pad WTC citatmi versov (sur) z Korana? A s nim neskorsie dni, tyzdne a mesiace dalsi a dalsi?

K Lukasovi: Moje zazitky s Moslimami a mne od priatelov vyrozpravane zazitky koresponduju s Tvojimi.
Preco v Parizi styria Alzircania vrieskali v restauracii na moju spoluziacku z vysky len za to, ze jedla k polievke zemlu bez toho, aby si ju do polievky lamala rukami? Podotykam, Francuzi drzali huby, nebolo to v „alzirskej stvrti“, bolo to za bieleho dna...
Ze je to vraj „znesvatenie Allahovho daru“ a take reci... K uplne cudzej zene si toto dovolit kricat...
Oni cakaju, az ich budu velke pocty, porodnost ich a nasa im ako dolezite faktory hraju vyrazne do karat a potom nam zakrutia krkom. Ale dufam, ze prvi pojdu naivni blazni ako Ty, pravnicku.
Este jedna perla – pocas rekreacneho futbalu na internatoch v Mlynskej doline, kde si moji priatelia „dovolili“ hrat futbal aj so zenami na nich krical jeden Kuweitan, ze „znesvacuju“, uz ani neviem co. My Vam, chudakom, davame Jezisa na vyber. Oni Vam Mohammada vnutia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group