ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: Lukas, to snad nie je mozne
autor: Lukas Krivosik
pridané: 26-07-2005 13:56


"K moslimom - tych co poznas, to su moslimovia z Azie a Ariky. Nie v Europe narodeni moslimovia, o ktorych som ja pisal."

Ocividne si si neprecital moju odpoved. Ja som poznal dost aj takych aj takych moslimov. Ani jeden z nich ma nenadchol. Inak, zaujimave, zase ziadna vernost svojej civilizacii. U moslimov neslobodno zovseobecnovat, ale u fararov ano.

"Nema to cenu, PS u mna skoncilo."

Neveril by si, ale v psychologii sa taketo vety povazuju za neasertivnu manipulaciu. Prave Spektrum dnes hlasa nazory, ktore su konzistentne v sulade s tymi, ktore hlasalo, ked mu sefoval Martin Hanus. Koniec koncov, nase spolocne nazory na politiku su si velmi blizke.

Preto si neviem dost dobre predstavit, co ta na PS vtedy lakalo a dnes ta na nom odpudzuje. Myslim si, ze si PS nikdy necital, respektive nikdy nebolo tvojim oblubenym mediom a tu vetu si pouzil len, aby sme si my akoze spytovali svedomie.

Neostava mi, len dufat, ze si najdes menej fanaticke medium, napriklad skus www.noveslovo.sk alebo www.lavica.sk alebo www.hejrup.sk


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group