ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

RE: Moj koment ku KDH
autor: Georg
pridané: 21-06-2007 14:54


Bla, bla, bla ???

" napr. klba sa caka preto, ze tam praveze JE tvrdy kapitalizmus."

Hovadina !!!!
Ja si pamatam, ze sa cakalo aj na gumicky do stieracov za 1,50 Kcs . Aj vtedy bol tvrdy konkurencny boj u veducich autoservisov a predajni . Byt veducim servisov, mototechien to bol kedysi job. Aj o tom by sme mohli potom hovorit , ze tam vladol kapitalizmus . Zaujimave, ze nikto si na to uz nespomenie . Alebo ake uplatky su dnes v servisoch ?

" najvyssie stadium kapitalizmu je to, co nazyvame hanlivo "korupcia""
Trepes piate cez deviate . Tam kde je trh potlacany do krajnosti vyusti v korupciu tak za komousa alebo aj pocas socialne-trhovej ekonomiky .

Zaujimave je , ze s autami sme "hned" pochopili ako je mozne zaviest zakonne poistne , dobrovolne poistne . Chapem , clovek nie je auto , ved ale prave preto by sme mali skor mysliet na cloveka a nie lepsie to riesit s autami ako s ludmi . Konkurencia, privatizacia, co najsirsie zdobrovolnenie poistenia su vyborne lieky na nase skapinajuce zdravotnictvo .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group