ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: pome na nich chuapi !
autor: jednokto
pridané: 26-07-2005 9:20


dufam ze uz Krivosik zistil ze "spravodlivy medzi narodmi" je statne vyznamenianie statu Izrael a nie nejake defamacne oznacenie cloveka.

Ano ja viem ze tu vetu nemozes komentovat, lebo nemas ako, lebo to je proste pravda. Ani tomu kongresmanovi ani tebe nedoslo, ze znicenie nabozenskych centier ako odveta za utoky zopar sialencov by bol nespravodlivy trest pre drvivu vacsinu moslimov, ktori s utokmi nemaju noc spolocne a dokonca ich aj casto udsudzuju. Ale bojim sa, ze tebe aj tomu kongresmanovi by to bolo jedno...

Tebe by sa pacilo, keby tebe niekto takto zrucal chram, lebo zopar krestanov idiotov by povedzme urobilo teroristicky utok v severnom Irsku???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group