ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

RE: Moj koment ku KDH
autor: Coobiaq
pridané: 21-06-2007 7:56


Este raz hovorim, kapitalizmus znamena to, ze niekto moze nieco vlastnit a je to jeho. Kapitalizmus nema nic s korupciou. Podplacalo sa za socializmu podplacalo sa v stredoveku v staroveku, vzdy. To je v ludoch a nie v systeme.

To ze zdravotnictvo funguje tak ako pises je tym, ze vlada "reguluje" a "usmernuje" a "kontroluje" zdravotnictvo a vytvara tym priestor pre podobne jednanie. To robi vlada vzdy.

Stale si ale stojim za tym, ze keby v zdravotnictve fungoval volny trh, tak by sa necakalo vobec, pripadne kazdy by cakal tolko kolko by si zaplatil. A urcite by to fungovalo lepsie ako keby bolo zdravotnictvo pod statom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group