ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: pome na nich chuapi !
autor: jednokto
pridané: 26-07-2005 9:13


OK, teda v otazke zaznelo slovne spojenie "islski teroristi". to na veci nic nemeni... ked sa zopar nabozenskych fanatikov rozhodne povrazdit stovky civilov, tak hadam sme natolko rozumni, ze nebudeme postihovat komplet vsetkych prislusnikov tohto nabozenstva..

keby sme pristupili na logiku toho idiota a aj Krivosika, tak by sme mali pred 15 - 20 rokmi vykynozit vsetky katolicke (alebo protestantske) nabozenske miesta, lebo v Severnom Irsku sa katovali protestanti a katolici...

Opakujem, prejavom sedliackeho a bycieho zaslepeneho mozgu je zjednodusovanie a hadzanie vsetkych do jedneho vreca. Mal som dojem, ze zastancovia toho kongresmana su inteligentnejsi a dokazu rozoznat rozdiely. Skutocnost, ze zopar idiotov sa sprava sialene este neznamena, ze zlikvidujeme nabozenske centrum vsetkych islamov. To je zaruceny recept ako nasrdit aj tu islamsku vacsinu, ktora sa potom tiez zradikalizuje a az potom tu budemem mat obrovsky problem, vdaka takym konzervativnym hrdinom a rytierom, ako je ten hlupak kongresman.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group