ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

RE: Moj koment ku KDH
autor: Coobiaq
pridané: 19-06-2007 23:17


Ze si v ziadnom prispevku nepodporoval fasizmus, zlociny proti ludskosti, vojny, okupacie, zabijanie, mucenie?

Milujem tento zjednoduseny pohlad na svet. Stretavam sa s nim casto. Ze niekto podporuje (scasti) vojnu v Iraku? Je to fasista. :D .. ake jednoduche
Ze by mala vojna v Iraku aj nejake kladne stranky a nepriame dosledky, ktore vy nevidide? Len to by sa o tie veci trebalo aj zaujimat a premyslat a spajat suvislosti. Ale ved naco, na forach sa da hadat aj bez toho.

Ver mi, ked tu niekto podporuje tie "fasisticke" veci co vsetci spominate, asi to bude pre to ze sa ten clovek nad tym aj zamyslel a vidi v tom viac vyhod ako nevyhod. Ale s tymto ciernobielym pohladom na svet to nikdy nepochopite a vzdy tu uvidide len fasistov.

Chod "diskutovat" na aktuality.sk ... tam nie su fasisti.. tam vas je takych ako ty cela kopa. Precitat nadpis clanku. A hned sme najmudrejsi na svete :D A ked nechapeme nazor cloveka.... ... .. tak je fasista :D


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group