ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

RE: Moj koment ku KDH
autor: štúrovec
pridané: 19-06-2007 20:46


Aaach jaj, pozrime sa. Fasisticky komsomolec stratil nervy. Ja som nikdy v ziadom prispevku nepodporoval fasizmus a zlociny proti ludskosti. Nikdy. Ty US-fasizmus a jeho zlociny proti ludskosti, vojny, okupacie, zabijanie, mucenie, veznenie bez sudov, stavanie koncentrakov, ci diktatorov vernych US-kompanii, teda veci milion krat horsie, ako veci o ktorych pises vo svojom prispevku, Ty dobrovolne a s budovatelskym nadsenim podporujes. Vzdy. Navyse si obycajny sralo, a tu svoju podporu zlocinom proti ludskosti si zaobalujes do pozlatka demokracie a ludskych prav, je tvoja vec.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group