ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

RE: Moj koment ku KDH
autor: štúrovec
pridané: 19-06-2007 18:29


Co je Krivosik? Si sklamany, ze vasa kumpania katolickych fasistov neprevzala zezlo v KDH? Mas smolu, aj v KDH sa ludia aspon trochu spamatali, a volili krestanskejsieho kandidata, aj ked ani Hrusovsky nie je bohvieco. Ale rozhodne to nie je fasisticky nenavistny fanatik ako byvali tajny fizel Palko, ktory keby mohol, tak stavia na Slovensku koncentraky raz-dva. A ze KDH sa vdalka tejto volbe nedostane do parlamentu, a ze s Palkom by mohla? Hlupost na entu. Jednina zachrana KDH je, ked bude podporovat mierovu a solidarnu, to jest krestansku politiku o ktoru sa snad Hrusovsky aspon trochu bude snazit. Rozhodne zachrana KDH nikdy nebude znamenat vasa zlatotelacia fasisticka ideologia, pod vedenim vasho fuhrera z Bieleho domu. Mas smolu Krivosik, tvoja zvratena podpora zlocinom proti ludskosti, uz na Slovensku nema okrem vrchneho patoliozaca US-fasizmu Mikho, ziadnu podporu. Samozrejme ak neratame ultrafasistov v pidistrane OKS.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group