ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

RE: Píšete tu riadne hlúposti
autor: Tomas Meravy
pridané: 19-06-2007 1:34


Mladi absolventi asi neprispeli k znizeniu nezamestnanosti odchodom do zahranicia, kedze neboli predtym evidovani. Najvyssi pokles nezamestnanosti je evidovany v TT, TR a ZA krajoch, teda tych, do ktorych v poslednom obdobi mierilo najviac investicii. To chces povedat, ze aj tu je to sposobil exodus? Ja chapem, ze vychodne Slovensko ma vazne ekonomicke problemy a chapem frustraciu ludi, ktori nemaju to stastie, ze sa narodili v prosperujucom regione. Ale hromzenim a znevazovanim sa problemy neriesia. Ani krcomvymi recami, ake si tu predviedol.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group