ISSN 1335-8715

17-06-2007   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Zákonník práce sa nás týka!

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v našej krajine viac ako 500 000 nezamestnaných ľudí. V roku 2001 bola nezamestnanosť 19,2%, to znamená že približne každý piaty občan na Slovensku nemal prácu. Zákonník práce predstavoval iba dokument s množstvom paragrafov, ktorý nemal ambíciu riešiť skutočné problémy nášho hospodárstva.

Reakcia na príspevok

Píšete tu riadne hlúposti
autor: Z východu
e-mail: mahi@post.sk
pridané: 18-06-2007 22:05


Zákonník práce sa podpísal pod zníženie nezamestnanosti?
Chlapci čo beriete? Ja žijem na východnom slovensku v Prešove - chápem, že Blaváci ani nevedia kde to je, ale je to ešte časť Slovenska - nie Ukrajina. Ak sem človek príde tak prvú vec čo si všimne je množstvo dôchodcov a cigánov. A chýbajúca najvýkonnejšia stredná generácia. Garantujem vám že v každej obci v okolí Prešova - v každom jednom dome, je všetko mladé a schopne v zahraničí ... to sa podpísalo po zníženie nezamestnanosti - exodus. Nie ten paškvil, ktorý zosnoval ten tunelár a podvodník Kaník - ozaj, čo tak napísať reportáž o neplatení odvodov?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group