ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: Markiza , JOJ a skolstvo
autor: Lukas Krivosik
pridané: 25-07-2005 16:43


"Tam dolenizsie pisem o inych ministerstvach. Na ministerstvo skolstva ( post KDH) som tam zabudol.
Takze doplnam - KTO to ma zodpovednost za vychovu obcanov, ktori nedokazu rozoznat dobro od zla, loz od pravdy, demagogiu od ideologie ?"

Libertarian, ty ma udivujes. Predsa si ako niekto, kto neveri v etatizmus a socializmus si nemyslis, ze za vychovu obcanov ma zodpovedat stat?! Za vychovu maju zodpovedat RODICIA.

Okrem toho, minister Fronc je kritizovany aj Petrom Frisom v najnovsom cisle casopisu Impulz. Pokial ide o to dobre, co Fronc urobil, vezmi si, ze napr. prvaci, ktori sa zacali ucit nabozenstvo este nejaky rok zostanu v skolskom systeme a tak sa "moralne" dosledky Froncovho ministrovania prejavia az s odstupom dlhych rokov. Ale dolezite je, ze vyhybka bola vychylena.

S tym Carnogurskym a Mikloskom je to presne naopak, ako pises. Mas to popletene. Carnogursky rezignoval na vsetky stranicke funkcie, prave aby mohol hlasat svoje slobodne nazory, z ktorych ja osobne mnohe pokladam za uplne blaznive, ine povazujem za vcelku presne.

Od Mikloska sa, pokial viem, KDH v ziadnom pripade nedistancovali. Ale ty mas asi o pomeroch v KDH lepsie informacie ako ja;-)

"A v ramci vylepsovania slovenskych dejin sa publikuju chvalospevy na vrahov slovenskych Zidov, chvalospevy na stat, ktory im zaplatil dopravu na popravu, aj samotnu popravu."

Poznam celkom doverne nove ucebnice dejepisu, ktore sa pouzivaju na druhych stupnoch zakladnych a na strednych skolach. Mozem ta ujistit, ze sa tam ziadne chvalospevy na potentatov slovenskeho statu nenachadzaju. Preto neviem, odkial beries tuto informaciu.

"Ale uz konecne podme znova kopat do Fica a Markizy !"

Nie, prestanme sa zaoberat buducim slovenskym premierom a propagendistickou televiziou jeho buduceho koalicneho partnera. Podme sa zaoberat umelymi problemami, ktore si Libertarian uplne cele vycuval z prsta.

Libertarian, pokial do toho vidim, tebou napadnute problemy neexistuju. Keby naozaj existovali, urcite by som KDH neobhajoval.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group