ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: atómový útok a EU
autor: Andrej
e-mail: andrej100@post.sk
pridané: 25-07-2005 15:37


Ten útok bol zle nasmerovaný, na čo na Mekku, treba zobrať 2 atómovky (najlepšie izraelské), jednu by sme asi mali zhodiť na Teherán, btw nemecká tajná služba identifikovala v jeho okolí 10 táborov islamistov, druhú na Rijád, zabili by sme spústu wahabitov a aj saudskú kráľovskú rodinu - ukončili by sme tú faustovskú zmluvu saudskí králi- wahábiti. Atentát v Šarm er Šajchu - 79 mŕtvych Arabov a 9 mŕtvych turistov. Prestnme už k nim byť milosrdní a zastávať sa ich práv. Keď začínaš prehrávať je načase zmeniť pravidlá, a my už prehrávame. Veľkodušní môžeme byť keď všetci teroristi budú pod zámkou. Smrť toho Brazílčana bola tragická nehoda, som zvedaví ako to budú prezentovať ďalej

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group