ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: pome na nich chuapi !
autor: jednokto
pridané: 25-07-2005 13:42


nerozumiem tvojej otazke...

preco by sa mali na nieco pytat? ved otazka znela, co by mali USA spravit, ak by teroristi odpalili jadrove naloze v niektorychamerickych velkomestach... v oazke vobec nebolo spojenie teroristickeho utoku a islamu, toto spojenie a tragicke zjednodusenie spravil ten hlupak z kongresu,ktory odpovedal tak ako odpovedal - pustit to na moslimske nabozenske centra...preco nabozenske, to fakt neviem.. odpoved toho hlupaka by bola logicka, ak by otazka znela, ze co by amerika spravila, ak by teroristi odpalili naloze v americkych nabozenskych centrach...

tento kongresman je prejavom toho, ze konzervativci maju vo svojich radoch aj hlupacikov, pre ktorych je rozmyslanie trosku namahave a radi sa riadia floskulami. poskodzuje to meno inteligentnych konzervativcov, ktori okrem ohniveho meca v ruke maju aj rozum.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group