ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: atómový útok a EU
autor: LIBERTARIAN
pridané: 25-07-2005 12:34


Zaujimave, ze ti nepripada "zrudne" myslenie teroristov , ktori by to urcite urobili, keby tu bombu mali. Zrudnost vidis iba v realistickom mysleni toho kongresmana a akceptovani takej myslienky. Mnohi europski politici taku myslienku ( atomove napadnutie ) povazuju za taku absurdnu, ze si kludne zahravaju so sympatiami k islamskym teroristom , podporuju palestincov, slovne napadaju Izrael za to, ze sa brani teroristom a zabija ich.


" Moje najväčšie obavy vyplývajú hlavne z toho, že tí, ktorí zastávajú pozície na strane islamistov vôbec neprotestovali voči takto položenej otázke, ale celý svoj potenciál sústredili voči reakcii kongresmana... "

- A preco sa tomu cudujes. Vacsina zastancov islamistov by taky utok na USA v hlbke duse privitala - aj ked to samozrejme nahlas nepriznaju.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group