ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

pome na nich chuapi !
autor: jednokto
pridané: 25-07-2005 10:59


Krivosik, odkedy je Fico spravodlivy medzi narodmi? Zeby stat Izrael udelil Ficovi toto vyznamenanie? Toto mi naozaj uslo..Ak vsak nie je drzitelom tohto satneho vyznamenania, tak nech ho Krivosik laskavo nespaja s menom Fica. Vobec mam pocit, ze Krivosik plul jedovate sliny a takto trosku mozno nechtiac defamoval statne vyznamenanie.

K tomu idiotskemu kongresmanovi - podla mna to je idiot, proste vol, ktoremu dal/a moderatorka/moderator pred oci cervene sukno a on zareagoval tak ako hormony a vpalena agresivita prikazuje - zrusime im Mekku a ine nabozenske miesta. Ten,ktory polozil otazku, vedel velmi dobre, aku reakciu dostane a vychutnal si to a mal z toho story co mu urobi karieru. Tento hlupak z kongresu podobne ako Krivosik sa evidentne dopustaju tragickeho zjednodusenia, ked hadzu vsetkych moslimov do jedneho vreca a kazdy moslim je agresivny a terorista a preto do jedneho ich vykynozime. Tomu idiotovi ani Krivosikovi nedoslo, ze teroristi su nepatrnou frakciou moslimskeho sveta a zlikvidovanie Mekky by pravom rozhorcilo moslimsku vacsinu, ktora je rozhodne proti terorizu a nemaju problem so zapadom ani zapadnym stylom zivota. V takom pripade zacinam verit, ze ide o vojnu nabozenskych fanatikov a takmerfanatikov na obidvoch stranach. Porazeni budeme my, umierneni a rozumni. Fanatici na obidvoch stranach by po sebe nadsene hadzali boeingy a atomky, len sa nevedia dockat.

Co sa tyka Markizy, nerobim si iluzie o ich objektivnosti. Je to hlasns truba niektorychzaujomv, zrovna tak ako PS. Nevidim rozdiel, ibidve media v praxi ukazuju pluralitu nazorov a slobodu vyjadrovania sa.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group