ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: Stop konspiracnym teoriam
autor: jednokto
pridané: 25-05-2007 23:16


nasi retardaci co maju na svedomi najviac smrt strelnou zbranou nemaju problem so situaciami, ked idu s kverom vociinym ludom, ktorimaju kvery a sedia v bare alebonastupuju do svojho dzipu alebo limuziny.....

a preco by sme nedovolili aj ine obranne zbrane, taky obranny granat? ed ked sa na mna vali horda ludi c kvermi co ma chcu okradnut tak ako cih mam zloit? po jednomako v hre s najlahsou obtiaznostou a nulovou AI? jedine granat!!! Lukas, si za, aby si ludia kupovali na zbrojak obranne granaty? ved cely en humbuk je o tom, ze nevinni ludia by sa mali mat sancu adekvatne branit?! no nie?

ja MAM SKOREJ POCIT ZE OSTENTATIVNE NOSENIE ZBRANE (zbranovychdoplnkov ako je kevlar vesta atd) A AGRESIVNE SPRAVANIE A VZHLAD je odstrasujui efekt na slusnych ludi - potencionalne obete, aby si ten kver nekupovali, lebo ten zmetek z posilnovne len caka aby niekto slusny co netravi 7 hodin denne v posilke a na strelnici nanho vytiahol kver a on ho mohol v klude rutinne zlozit v ramci nutnej obrany..a kto komu bude dokazovat, ze kto prvy vytiahol kver? :) :) welcome to the reality


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group