ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: teda porovnavat zbrane s autami...
autor: tomas cunik
e-mail: tomocici@centrum.sl
pridané: 25-05-2007 17:08


"aj ked mam pochopenie pre fajciara ktory fajci sam doma s tym, ze sa v jeho blizkosti nenachadza nikto komu by vadilo jeho fajcenie a nesiri svoj smrad po chodbe"
presne.preco ti vadi ze ma niekto doma bazuku????aj ked ja ho do mojej restauracie nepustim...

"pocuvanie hudby je prijemny sposob travenia volneho casu pre mnohych ludi ktory im moze pomoct aj zvysit svoju produktivitu v praci pri jej pocuvani, ktorym nikomu neublizujes. pocuvanim hudby mozes tazko spachat trestny cin a pripravit niekoho o zivot ci ho len zranit."
tazko??whats that??
hudbou velmi lahko spachas minimalne priestupok.a to tym ze o niekom klames (alebo ho dokonca len zosmiesnis) a on ta zato zazaluje (horkyze slize vs. procko....)

"ako zvysi v praci moju produktivitu hranie sa s pistolou?"
skade mozes vediet ze to nekomu nezvysi produktivitu??len pre to ze tebe zvysi produktivitu hudba neznamena ze niekomu (hoci to moze byt ultra mensina) nezvysi produktivitu natahovanie kalasnikova...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group