ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: teda porovnavat zbrane s autami...
autor: Markoff
pridané: 25-05-2007 14:34


pocuvanie hudby je prijemny sposob travenia volneho casu pre mnohych ludi ktory im moze pomoct aj zvysit svoju produktivitu v praci pri jej pocuvani, ktorym nikomu neublizujes. pocuvanim hudby mozes tazko spachat trestny cin a pripravit niekoho o zivot ci ho len zranit. ako zvysi v praci moju produktivitu hranie sa s pistolou? taketo prirovnania su demagogia, ostatne aj fajciari san obhajuju vsetkymi moznymi slobodami, ked im chceme zakazat fajcenie ktore nici zdravie druhym a zneprijemnuje pobyt v restauracii, argumentovat v prospech zbrani je asi rovnako zmysluplne ako argumentovat v prospech fajciarov (aj ked mam pochopenie pre fajciara ktory fajci sam doma s tym, ze sa v jeho blizkosti nenachadza nikto komu by vadilo jeho fajcenie a nesiri svoj smrad po chodbe)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group