ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: Martinovi
autor: Martin Pener
e-mail: martin.pener@prave-spektrum.sk
pridané: 22-05-2007 20:20


Kdeze, to nie. Ako a ci by kamosovi pomohla zbran v USA, nemozem komentovat, uz si ani nepamatam v akom state vlastne bol, ci sa tam daju zbrane kupit ako v Virginiialebo Illiois. Ci by si ju ako student na letnej robote mohol kupit ako ten Korejec, alebo by musel porusit zakon...

Ako som pisal v clanku - ak clovek kupi zbran, musi cvicit cvicit cvicit. Nie iba strielat, ale tiez doma "na sucho" trenovat tasenie (spod saka, svetra, mikiny...). Musi sa ucit okamzite zamerat mieridla na daky ciel.

Inak su zbrojaky iba nadrzanie zbrane - vtedy nemozes nosit po ulici, ale mat ju pripravenu iba doma resp. na "uzemi" tvojho majetku - zahrada, pole, firma (jej areal, gazare, dielne...). Mnohym ludom to staci, nepotrebuju chodit s zbranou na opasku.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group