ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: tom
pridané: 22-05-2007 16:07


Tak skúsme inak: 1. Je správne, že existujú pravidlá komu vydať a komu nie vodičský preukaz? 2. Je správne, že existujú pravidlá komu vydať a komu nie preukaz letca? Bolo by správne, že si hocikto nemôže bezpríčiny zabezpečiť nukleárnu ponorku? A skús mi na tieto otázky odpovedať nie frázamy a zodpovednosti jednotlivca, ale na základe historických skúseností. (Ale nie na základe nejakého článku LK, že keď odstránili značky tak situácia na ceste sa zlepšila, lebo ja viem, že keď na začiatku našej dediny niekto zobral značku všetci sme tie 3 dni chodili ako blázni a ešte sme sa náramne bavili keď kamaráta zastavil radar a museli ho pustiť - to je realita)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group