ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: Macho konzervativizmus
autor: M.Pener
pridané: 22-05-2007 15:12


Sorry omylom odoslane pred dopisanim :o)

No - prave teraz rebieha ta kampan proti sikane na skolach ("posielate deti rano do pekla?"), iste by tam priniesli nekonvencny pohlad ako sa obet moze branit, najma ked uvazime ze decko nema trestnu zodpovednost a nepotiahne sa to s nim v trestnom registri. (Pozor toto bol HUMOR, aby ma niekto nechytil za slovo.)

Inak v USA sa fakt stalo, ze decko bolo sikanovane, i zobralo si preto do skoly tatkov (armadny serzant) kver - repliku vesternoveho revolveru obrovskej raze.

Lukas v Cesku jeden podobny casopis fakt existoval (ci este existuje?), tam boli zbrane, osobnosti kultury vlastniace zbran, koktaily, motorky, psy, drahe znackove hodinky... ale uprimne povedane nedalo sa to citat :o)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group