ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

Macho konzervativizmus
autor: Lukas Krivosik
pridané: 22-05-2007 13:37


Inak, tento clanok naznacuje, ze tu existuje jeden rozmer konzervativizmu, ktory na Slovensku zatial absentuje a smerom ku ktoremu by sa prave SNS mohla pohybovat.

Napriklad mne chyba na trhu konzervativny casopis, ktory by uverejnoval vtipne ironicke maskulinne clanky o politike, vyzdvihoval by zbrane, informoval by o kvalitnom chlaste, motorkach a rychlych autach a v kazdom cisle by bol fotoserial nejakej nahotinky.

Samozrejme, konzervativny element by spocival v tom, zeby tam v pozadi viali nejake tie slovenske zastavy alebo by sa kraska tulila k nejakej automatickej utocnej puske.

Proste chyba mi tu nieco ako Maxim a Dfens dokopy. Ondrej Slechta mi raz vravel, ze vo Francuzsku taky macho - konzervativny casopis vychadza.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group