ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: Zolo
pridané: 22-05-2007 12:37


V ziadnom state USA nemozte "navstevnika" svojvolne zastrelit. Iba v sebaobrane z obavy o vlastny zivot. Strielat po niekom, kvoli ujme na majetku nie je povolene.

Obava o vlastny zivot musi byt opravnena. Pred niekolkymi rokmi jednemu, americkou armadou vycvicenemu kambodzskemu teroristovi, tlupa polovnikov prilis strkala pusky pod nos. Doslo k prestrelke. Vysledkom bolo, ze niekolko polovnikov dopolovalo na veky. Organy ani porota vsak obhajobu sebaobranou nekupila a mily partizan asi dopoloval takisto.

Ja som za neobmedzenu slobodu nakupu zbrani na Slovensku. V rukach netrenovaneho cloveka zbran ako nastroj sebaobrany je neutralny. Amaterov odplasi, ale profesionalov iba viac naserie. Obcan musi zistit ci jedna s profesionalom a v tom pripade musi mat zaludok ihned strielat.

Ale na odbachnutie nejakeho papulnateho pravicoveho ideologa je dobre si drzat zbran doma a obcas skontrolovat musku. Stat to za nas neurobi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group