ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: tom
pridané: 22-05-2007 10:04


Ja neviem kade s tým autom chodíš ale po SR asi nie. A šoférovať v tých prípadoch by si veru nemohol. Potom by som ja mohol si kúpiť F16 lietať vám ponad hlavy mať tak pripnutú napr. atómovú bombičku. Viem že ťa hneď napadne no a čo? Veď pokiaľ ju nikomu nespustíš na hlavu tak si lietaj. Ale problém je v tom, že ja a ty by sme ju pravdepodobne nepustili, ale je plno iných debilov, ktorí áno. A to je odpoveď na tu otázku, že prečo zakazovať šoférovať opitým.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group