ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: tomas cunik
pridané: 22-05-2007 0:40


ja sa v cechach zdrzujem 90 % svojho casu a rozdiel som nepobadal :))

pred par mesiacmi tu niekde pisal lukas krivosik o mestach kde sa jazdi bez znaciek a predpisov, a kolaps to nesposobuje doteraz (http://www.aktuality.sk/spravy/komentare/komentar-anarchiou-k-bezpecnejsim-cestam).. a pis si ze som tomu projektu skepticky, kvoli tomu ze sa to organizuje pod zastitou EU :)))

"prečo by sme napr. mali chodiť po pravej strane?!" hoci sme na pravom spektre, ovela viac sa mi pozdava lava oldschool-aristokracia moznost :)...ale vazne - neviem preco by som napriklad nemohol soferovat opity, pod vplyvom drog alebo mladistvy..to mi musis vysvetlit ty :))


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group