ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

hmm
autor: tom
pridané: 21-05-2007 19:38


Americký spôsob - vstup na pozemok/ohlás/strieľaj je asi v niektorých prípadoch dobrý ale vo väčšine nie. Skúsim dať príklad: ideme s partiou na chatu, celý deň pijeme pivo, bavíme sa a večer si pomýlime dvor keď sa vraciame z neďalekej lúky. V tom na mňa zakričí vlastník ja mu čosi odvrknem a bác, som mŕtvy a pritom som si len chcel vyprázdniť mechúr o jeho(v domienke že to je moja) jedličku. Ale akosi by ma to mrzelo aj keby som bol ten strieľajúci a akože v práve. Autor by mi asi povedal, že ale čo keby ten čúrajúci mal bazúku?! Ja som 100% presvedčený, že je neporovnateľne viacej čúrajucich chatárov ako ozbrojených debilov.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group