ISSN 1335-8715

15-05-2007   Marián Šarkőzy   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Sexuálne paradoxy pojmologických bratstiev

Politické združovanie je vždy spletitou kombináciou bratstva slov a pojmov a na druhej strane bratstva psychologického, následkom čoho sa obvykle pod jednou vlajkou ocitajú rôzne fyziologické typy, ktoré si rovnaké pojmy vykladajú po svojom. To je dôvod, prečo je politológia, ktorá sa snaží hľadať príčiny len vo sfére politických pojmov a hesiel taký popletený mišmaš.

Reakcia na príspevok

morbidny clanok
autor: malcolm
e-mail: email@blablabla.sk
webstránka: http://www.post.sk
pridané: 16-05-2007 23:30


musim sa priznat, ze som takmer neporozumel, tomu, co chcel autor povedat. aby som bol konstruktivny, nebudem vulgarne kritizovat clanok, ale pokusim sa kulantne pridat nieco nove.

1. cesky humor - cesky humor a ceske mzdy...pravdpodobne tam existuje velmi tesna vazba. my mame radi nas humor, slovensky, ako cesi cesky. Neviem preco sa viazat na cesky humor, miesto nemeckeho, cinskeho alebo australskeho.

2. roman joch a zachvaty hnevu? roman joch vo mne neevokuje hnev, nechava ma indiferentnym, kedze to detske nove, co podla autora prinasa, nedokazem najst, kedze nevidim nic, co by nepriniesli nejaki ideologovia pred nim. Je to cele tocenie sa psa okolo vlastneho chvosta...

3. autor sa snazi nacrtut alegoriami...povedal by som podstatu problemu. Nemyslim si, ale ze je potrebne nihilizovat vsetko stare, vsetko raz zostarne, aj demokracia, aj ideologie, aj ta nasa, aj ta vasa, aj ta ich, aj ta autorova...vsetky zostarnu...hadam autor nebude chciet popriet svoje zakladne ideove principy , ktore bude jeho detsko detinska idealna fikcia prinasania noveho, hrubozrnne nihilizovat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group