ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: Markiza a JOJ
autor: Lukas Krivosik
pridané: 23-07-2005 21:24


Firstborn, to ta lutujem, ja mam na oba predmety dobre spomienky, ucili ma to fakt dobri uciteli. Ja som mal na strednej skole stastie na niektorych ludi, ktori boli fakt svojrazne osobnosti (teda aj "svojrazne" ale zase aj "osobnosti").

Kazdemu rodicovi odporucam za strednu skolu Gymnazium Novaky. Viem, o com hovorim, lebo poznam aj pomery na Gymnaziu Vavrinca Benedikta Nedozerskeho v Prievidzi, long years ago in a galaxy far far away to bolo najlepsie gymnazium na Slovensku. Ale dnes uz nie je ani zdaleka. Dnes je to komunisticka kasaren, kde sa ziaci-roboti poslusne ucia bullshit. S kazdym, kto tvrdi opak si to rad vydiskutujem.

Naopak Gymnazium v Novakoch, ktore som navstevoval ja, je podla mna skolou, kde sa rodia osobnosti, vsestranne vybavene do zivota. Bez srandy a vobec nemam na mysli seba. Novacke gymnazium je totiz mala skola, kam chodia studenti, ktorych by na iny gympel nevzali a ucia profaci, ktorych odvsadial z roznych dovodov vyhodili.

A prave z toho vznika zaujimava atmosfera, ktora je jedinecna. Cosi podobne ako v Novakoch funguje mozno tak este na bratislavskej SUP-ke.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group