ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

Markiza a JOJ
autor: Firstborn
pridané: 23-07-2005 19:15


Nic nove pod slnkom, Markiza aj JOJ su odpadom, lisia sa len v tom ze Markiza cielene klame a zavadza a JOJ je taka kvoli bulvarnosti. Ja uz kazde spravy na Markize beriem ako cvicenie na vnimanie propagandy.

Ak odhliadneme od jasne manipulovaneho spravodajstva o KDH ( ja si napriklad ani nemozem spomenut, kedy sa Markiza o KDH zmienila v dobrom svetle ), vojdu sa tam nejake tie vrazdy a vobec udalosti svetoveho alebo aspon celoslovenskeho vyznamu typu opilec bil zenu alebo naslo sa dieta v kosi. Co uz, clovek si zvykne na vsetko, aj na spinu a vysmech novinarskej nestrannosti a etiky.
Najhorsie ale je, ze kopa nevedomych ludi ( t.j. takych ktori nevedia dobre odhalit manipulaciu ) tym nezmyslom aj uveri.

To je presne jeden z dovodov pre ktore si myslim, ze na strednych skolach ( vsetkych druhov ) by sa mal ucit nejaky predmet ktory by ludi naucil vnimat logicke omyly a manipulovanie. Plus, samozrejme by sa mala ucit aj ekonomia a politologia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group