ISSN 1335-8715

30-03-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Prečo má škola študentov v paži?

V Novinárskej cene 2006 bol Lukáš Krivošík za tento článok Nadáciou otvorenej spoločnosti - Open Society Foundation (NOS - OSF) nominovaný v kategórií "najlepší komentár v printových médiách". Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční v pondelok večer. Text vyšiel vlani na stránkach T-Station.sk. O víťastvo v zmienej kategórií sa popri šéfredaktorovi Pravého Spektra budú uchádzať ešte Imrich Gazda a Peter Javůrek.

Reakcia na príspevok

RE: Nový problém - SMK
autor: LIBERTARIAN
pridané: 03-04-2007 15:20


Je to humbug. SMK je slusna strana, a Duray je inteligentny a cestny clovek. Jeho nazory a vystupovanie poznam este z 80-tich rokov, ked otvorene vystupoval proti komunistom (viem, ze som prave rozviril kdekomu asdrenalin, ale to je kazdeho vec).
Ten clanok v odkaze je jasny - Palko zbiera politicke body pred vnutrostranickym zapolenim, a KDH ako celok hlada volicsku podporu po tom, co sa zdiskreditovalo randenim s Ficom.
KDH si serie samo pod seba - s Dzurindom sa hnusne pohadali a rozisli, a po rozchode s SMK im uz zostane iba kamarat Fico.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group