ISSN 1335-8715

30-03-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Prečo má škola študentov v paži?

V Novinárskej cene 2006 bol Lukáš Krivošík za tento článok Nadáciou otvorenej spoločnosti - Open Society Foundation (NOS - OSF) nominovaný v kategórií "najlepší komentár v printových médiách". Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční v pondelok večer. Text vyšiel vlani na stránkach T-Station.sk. O víťastvo v zmienej kategórií sa popri šéfredaktorovi Pravého Spektra budú uchádzať ešte Imrich Gazda a Peter Javůrek.

Reakcia na príspevok

RE: Vztah a povinnost
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 31-03-2007 19:03


Keďže som technik tak z vlastnej praxe môžem povedať, že tituly z niektorých škôl sú v očiach veľa odborníkov úplne bezcenné a to bez ohľadu na akreditácie a iné "voloviny", ktoré vystavuje štát. Dokonca i v prípade "dobrých" škôl sa selektujú fakulty a odbory, či dokonca vyučujúci. Zažil som to na vlastnej koži pri praxi počas štúdiu na VŠ. Takže ak si niekto myslí, že ak má titul tak nikoho nebude zaujímať ako ho získal tak sa aspoň v technických smeroch môže veľmi mýliť.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group