ISSN 1335-8715

26-03-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Irak – druhý Vietnam?

Štyri roky po páde Saddáma Husajna v Iraku ešte stále nie je poriadok, vojna stála stovky miliárd dolárov, padlo vyše 3200 amerických vojakov, 50 000 bolo zranených a americká i svetová verejnosť už dávno stratili nervy. V USA sa navyše obe politické strany chystajú na prezidentské voľby, a tak sa najmä demokrati predháňajú v superlatívoch o katastrofe Iraku. Liberálne americké médiá a rôzni politici začínajú prirovnávať vojnu v Iraku k vojne vo Vietname (1961 – 1975).

Reakcia na príspevok

RE: demokracia
autor: malcolm
e-mail: post.sk@
pridané: 29-03-2007 13:35


typek nedobodal taxikara kvoli kofeinu, toto hadam nemusim, riesit taketo trivialnosti a chytanie za slovicka.

ak by boli drogy lacne, typek by nepracoval aj tak, lebo by bol zavisly a kratily by si cas stavmi, narkoman sa nedokaze dlhdoobo sustredit na nic ine, maximalne tak na svoju zavislost.

na zaklade dokaldov, moj priatel, da sa zistit, ci si narkoman, existuje take, co sa vola trestny register a policia na zaklade takych udajov, co sa volaju meno, adresa, rodne cislo, si jednoducho porovna, ci ma niekto zapis. Je to jednoduche, ak nevies ako zistit z dokladov ci je niekto narkoman, tak som ti to prave vysvetlil.

V holandsku su makke drogy, ale nikto nehvoori o osvete, ktora tam je alebo o postojoch domacich, co si o tom myslia a o moralke tamojsich ludi. Neviem aka je moralka, tunajsich ludi, ale myslim si, ze by dopyt po drogach neklesol.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group