ISSN 1335-8715

26-03-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Irak – druhý Vietnam?

Štyri roky po páde Saddáma Husajna v Iraku ešte stále nie je poriadok, vojna stála stovky miliárd dolárov, padlo vyše 3200 amerických vojakov, 50 000 bolo zranených a americká i svetová verejnosť už dávno stratili nervy. V USA sa navyše obe politické strany chystajú na prezidentské voľby, a tak sa najmä demokrati predháňajú v superlatívoch o katastrofe Iraku. Liberálne americké médiá a rôzni politici začínajú prirovnávať vojnu v Iraku k vojne vo Vietname (1961 – 1975).

Reakcia na príspevok

RE: demokracia
autor: LIBERTARIAN
pridané: 28-03-2007 11:30


"demokracia je o tom, ze mam pravo nesuhlasit"
- Ale DISKUSIA je prave o OPONOVANI a vyvracani nazorov. Ak sa tak obavaš o svoje nazory, tak si ich ponechaj v teplucku a v bezpeci vo vlastnej hlave!

A ak veris tomu, ze v DEMOKRACII mas PRAVO NESUHLASIT, tak chod do obchodu a pri pokladni ODMIETNI ZAPLATIT DPH ! (To je tych 19% na konci pripocitanych). Mas pravo nesuhlasit s DPH ??? Vsak to iba odhlasovali nasi mili demokraticki politici ako svoj NAZOR !!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group