ISSN 1335-8715

26-03-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Irak – druhý Vietnam?

Štyri roky po páde Saddáma Husajna v Iraku ešte stále nie je poriadok, vojna stála stovky miliárd dolárov, padlo vyše 3200 amerických vojakov, 50 000 bolo zranených a americká i svetová verejnosť už dávno stratili nervy. V USA sa navyše obe politické strany chystajú na prezidentské voľby, a tak sa najmä demokrati predháňajú v superlatívoch o katastrofe Iraku. Liberálne americké médiá a rôzni politici začínajú prirovnávať vojnu v Iraku k vojne vo Vietname (1961 – 1975).

Reakcia na príspevok

RE: vyrokova logika
autor: LIBERTARIAN
pridané: 28-03-2007 11:01


"ja som si myslel, ze aj "mam rad blondynky " je vyrok. "
- Ale sam si to v dalsom vyvratil.

"V užším významu (výrokové logiky) se jedná o sdělení, o kterém lze jednoznačně říci, že buď je pravdivý, nebo nepravdivý (to jest má určitou pravdivostní hodnotu) a je základním prvkem ve výrokové logice. "
No vidis. A vyrok "Mam rad blondynky" alebo "NEMAM rad USA" nie su vyroky, pretoze sa jedna o tvoj vnutorny pocit, a tam niet co polemizovat.

A demokracia nema (ŽIAĽ ! ) nič spolocne s toleranciou. V demokracii sa v parlamente 51% poslancov rozhodne k comukolvek, a NETOLERANTNE to silou zakona a silou policie vyzaduju plnit od kazdeho !!!!! Ak odporujes, šup do basy ! TOTO je demokracia V REALE. SNY, ktore mas o nej ty, mmna uz presli pred 10 rokmi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group