ISSN 1335-8715

26-03-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Irak – druhý Vietnam?

Štyri roky po páde Saddáma Husajna v Iraku ešte stále nie je poriadok, vojna stála stovky miliárd dolárov, padlo vyše 3200 amerických vojakov, 50 000 bolo zranených a americká i svetová verejnosť už dávno stratili nervy. V USA sa navyše obe politické strany chystajú na prezidentské voľby, a tak sa najmä demokrati predháňajú v superlatívoch o katastrofe Iraku. Liberálne americké médiá a rôzni politici začínajú prirovnávať vojnu v Iraku k vojne vo Vietname (1961 – 1975).

Reakcia na príspevok

RE: Nedokoncena robota Busha seniora
autor: LIBERTARIAN
pridané: 28-03-2007 8:56


Dusan Mihalik :
"LIBERTARIAN sa myli ked ta obvinuje z politickej korektnosti. Toto nie je politicka korektnost ale pohapusty antiamerikanizmus."
- Vzhladom na to, ze tvoje nazory nevyplivaju z neznalosti faktov, asi som sa naozaj mylil. Ty totiz naozaj obvinis amikov za to, ze predtym Husajna nezabili, a nasledne ich obvinis, ze ho zabili.
Ty nemas NEDOSTATOK informacii, ty ich mas PREBYTOK, a tak si z ich vyberas tie, ktore sa ti v danom momente hodia.
Dnes existuje totalny prebytok informacii - knihy, internet - ale ich pravdivost je pochybna, navzajom si odporuju. Vymenovat zoznam zdrojov "faktov" - to este nie je dokaz pravdy.
Ak obvinujes amikov, ze ich zamerom je stabilizovat svetove ropne zdroje, tak im za to aj vybozkavaj ruky. Mozes hadat, ktory stat by na nestabilitu doplatil najviac . Ropa bude VZDY tiect tam, kde maju najviac penazi na jej zaplatenie.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group