ISSN 1335-8715

12-03-2007   Matúš Demko   Rozhovory   verzia pre tlač

Andrej Mátel: Izrael ako jediné riešenie „židovskej otázky“

Blízkovýchodný región patrí v súčasnosti medzi najkonfliktnejšie územia našej planéty. Podľa teológa ANDREJA MÁTELA je zápas o zasľúbenú zem Izrael nielen politickým, ale hlavne duchovným konfliktom.

Reakcia na príspevok

RE: Dobrá otázka
autor: Czechtek
pridané: 14-03-2007 20:25


Asi sme sa zle pochopili.
Ja som nehovoril o cielenom likvidovani nemcov ktori boli proti hitlerovi, typu viem ze tu predomnou stoji nemec, viem ze je a bol proti hitlerovi nemusim ho zabit, ale zabijem ho. Samozrejme v takomto pripade je to ine.

Myslel som na zabijanie typu. Ruske lietadla bombardovali berlin, a zomreli tam aj nemecki civilisti. Samozrejme ze ja nesuhlasim s tym ze zomierali aj nevinni civilisti, ktori naozaj casto nemali s hitlerom nic spolocne, mozno proti nemu aj bojovali, lenze v takaj situacii, na toto nebolo mozne brat ohlad. Proste nikto nevedel zarucit ze sa taketo nieco stane, a za zivoty tychto nevinnych ludi nesie zospovednost Hitler, pretoze zatlacil nepriatela do situacie, ze nemal na vyber, a nemohol na toto brat ohlad.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group