ISSN 1335-8715

12-03-2007   Matúš Demko   Rozhovory   verzia pre tlač

Andrej Mátel: Izrael ako jediné riešenie „židovskej otázky“

Blízkovýchodný región patrí v súčasnosti medzi najkonfliktnejšie územia našej planéty. Podľa teológa ANDREJA MÁTELA je zápas o zasľúbenú zem Izrael nielen politickým, ale hlavne duchovným konfliktom.

Reakcia na príspevok

RE: Dobrá otázka
autor: dux
pridané: 14-03-2007 10:23


Zajtra bude pre teba kto terorista, keď príde nové preplachovanie mozgov z Číny? Utečieš do KĽDR?
Si boľševik a ani sa nehanbíš. Neznášaš Stalina? Veď tvrdíš, že ak vraždili nemeckých civilov tak je to dobré, oni len bránili komunizmus, svoju nedotknuteľnosť. Ujasni si to. Keď zajtra prídeš na rad ty, a zlikvidujú ťa kvôli Ficovi mám plakať, odmietať kolektívnu vinu alebo tvrdiť, že to bol nutný trest za návštevu Lýbie. Čo mi poradíš?
Keď rozbombardovali Drážďany tiež to bola obrana? To démonizovaný Hitler je vinný za masakrovanie a šialenstvo víťazov? A ešte aj Hizballáh? Tvoji kamaráti Stalin a Olmert sú čím?
Vojna za oslobodenie Ruska je správna a morálna, pomlčím či to aj chceli. Stalin len chcel zabetónovať svoju zločineckú moc a aj nemeckí civilisti boli prekážkou v šírení komunizmu do Európy, spáchali v očiach Stalina a jeho poskokov veľký zločin, tak nielen ich museli vyvraždiť. Pre zločincov nie je život nepriateľa hodnotný.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group