ISSN 1335-8715

12-03-2007   Matúš Demko   Rozhovory   verzia pre tlač

Andrej Mátel: Izrael ako jediné riešenie „židovskej otázky“

Blízkovýchodný región patrí v súčasnosti medzi najkonfliktnejšie územia našej planéty. Podľa teológa ANDREJA MÁTELA je zápas o zasľúbenú zem Izrael nielen politickým, ale hlavne duchovným konfliktom.

Reakcia na príspevok

RE: Šalamúnov chrám bude
autor: Lukas Krivosik
pridané: 14-03-2007 9:47


"Prve dve odozvy su perfektne. Uz sa tesim na stanoviska dalsich krestanskych kondikov. Liberali a libertariani by mali mudro pomlcat. Je to vyborna tema na vnutornu diskusiu kondikov."

Presne, liberali, resp. libertariani to maju jednoduche. Ked je problem pozru do brozurky "Abeceda liberalizmu", co sa tam o tom pise.

Zaujimave, ze liberali aj socialisti nadavaju casto konzervativcom do dogmatikov a fanatikov, ale ani medzi prvymi, ani medzi druhymi neprebieha tolko diskusii o roznych temach ako medzi konzervativcami.

Co sa tyka samotneho clanku, suhlasim s nim. Naopak, myslim si, ze Frisov a duxov nazor je dost mimo a aj medzi konzervativcami je okrajovy.

O tom, ze ja a Peter sme sa nazorovo rozisli uz davnejsie, nie je treba hovorit. Sami sme si to povedali, co nam vsak nebrani nadalej spolu dobre vychadzat a podporovat sa tam, kde je zhoda.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group