ISSN 1335-8715

12-03-2007   Matúš Demko   Rozhovory   verzia pre tlač

Andrej Mátel: Izrael ako jediné riešenie „židovskej otázky“

Blízkovýchodný región patrí v súčasnosti medzi najkonfliktnejšie územia našej planéty. Podľa teológa ANDREJA MÁTELA je zápas o zasľúbenú zem Izrael nielen politickým, ale hlavne duchovným konfliktom.

Reakcia na príspevok

RE: Dobrá otázka
autor: Czechtek
pridané: 14-03-2007 0:16


Presne tvoje kryptokomunisticke posrate reci. Ved dobre vedia ze si proti izraelu ani netuknu, a ze mozu dakovat Bohu a Izraelu ze ich vsetkych davno nevymazal z blizkeho vychodu.

Na kereho krista pana provokuju s katusami? Co by si vypraval keby na severe madarska bola teroristicka organizacia, typu hizballah, ktora by vyhadzovala na slovensku do vzduchu autobusi z civilistami, a unasala by slovenskych vojakov, a ostrelovala by civilstov katusami, ked si posraty uz dvojjazicnych vysvedceni?

"V podstate islo z ich strany o velmi humanne ostrelovanie."

To je co za argument? Zato ze ti tupci netrafili rafinerku, tak sa vsetci budu pozerat ako vyhadzuju deti v autobusoch do vzduchu? Teda vlastne co pozerat. Fico by mal vo svojej nekonecnej mudrosti navrhnut, aby im EU posielala este aj peniaze. Ale to im mozme rovno posielat zbrane, aspon zvysime zamestnanost v EU.

Sa spemetaj a zamysli sa nad sebou, a prestan vypravat komunisticke nezmysli, alebo sa prestathuj do KLDR, a tam mozes rozpravat, len co ti hrdlo raci.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group