ISSN 1335-8715

05-04-2005   Imrich Gazda   Slobodný trh   verzia pre tlač

Náhľad na sociálne učenie Jána Pavla II.

Po smrti Jána Pavla II. sa stala zaujímavá vec. Fidel Castro, jeho priznaný obdivovateľ Róbert Fico a predseda KSS Jozef Ševc si samozrejme museli aj pri tejto príležitosti nechutne prihriať svoju antikapitalistickú polievočku. Aké boli skutočné názory Karola Wojtylu na ekonomiku? Aké sociálne učenie presadzoval?

Reakcia na príspevok

RE: Jiná zpráva o Janu Pavlu II.
autor: Robo
pridané: 12-07-2005 21:26


Toto je určené Jozeflakovi.

Preco nenapíšeš, v čom konrétne autor článku "Jiná zpráva o Janu Pavlu II" zavádzal či klamal? Ak sa ti zdá, že "zahmlieva skutočnosť", musíš vedieť aká táto skutočnosť naozaj je. Chcel by som počut konkrétne argumenty, ináč sa mi tvoj príspevok zdá bezobsažný. To tvrdím z princípu, nie že by som sa chcel niekoho zastávať. Musíš si ale uvedomiť, že ten príspevok písal ateista zo svojho uhlu pohľadu a vložil tam aj svoj názor na skutočnosti okolo pápeža. Podla mňa je dobré ak má človek svoj názor a to tomu vôbec neuberá na pravdivosti a vážnosti.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group