ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Nezmysly
autor: LIBERTARIAN
pridané: 25-01-2007 14:46


Dusan :
"1. JE je nezmysel - zdroj sa dá zabezpečiť z klasicky. "

-Ak by naozaj bol potrebny el. vykon na urovni JE Temelin, tak pri KLASICKEJ elektrarni bolo treba postavit minimalne dvojkolajnu zeleznicu pre dovoz uhlia, otvorit kdesi novu uholnu banu, byty pre cca 200 zamestnancov, prepoj 400 kV pre spolupracu elektrarne s VVN sustavou, ....... Ceska energetika by len tak lahko nenasla volny vykon na urovni Temelina.
Je samozrejme, ze ta radarova stanica bude potrebovat maximalne par desiatok kilowatov, a aj to bude hlavne na elektricke vykurovanie miestnosti, na varenie kavy a pripravu hamburgerov pre obsluhu.

"3. strela splochou dráhou nie je raketa."
- ty predpokladas, ze ta MuchaPuka rozlisuje pojmy "strela splochou dráhou", "raketa" a balisticka strela" ??? Ten tak akurat vie, ze amikov treba nenavidiet.
"


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group