ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Off: Radar u susedov
autor: Milton
pridané: 24-01-2007 17:05


"milton i ked v 99 percent prispevkov s tebou shulasim a nijak nepolemizujem"

to ma tesi ;-)

ja som primarne nereagoval na radar a na jeho technicke parametre, vykon etc. Do toho prd rozumiem takze som sa k tomu nevyjadroval vobec.

skor som reagoval na niektore hlasky ktore odzneli vyssie, pri mojich prispevkoch(dux) ale hlavne na politicku rovinu ktora sa urcite dotyka radaru.

politicka rovina vychadza z toho kto ten radar tam chce stavat, preco ho tam chce mat, v akom sme politickom priestore, v akom sme boli predtym atd.

takze fakticke veci ktore uviedol diskutujuci Mucha Puk nespochybnujem, uviedol aj linky ja som ich necital, ani ma to nejak nezaujima. ale priznal ze s tym prirovnanim k temelinu sa zle(nepresne) vyjadril.

vyjadroval som sal cisto k politickej rovine problem a mozno som ho nevhodne zaradil zrovna do thread ktory zacal Mucha Puk.

dufam ze teraz uz chapes moj prispevok???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group