ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Neobolsevizmus premiera Dilda
autor: Czechtek
pridané: 24-01-2007 10:21


"Ak vlastníš zdravotnú poisťovňu tak sa reálne obávaš straty ziskov a prezentuješ svoju finančnú stratu ako koniec demokracie."

Nie nevlastnim zdravotnu poistovnu, ano obavam sa ze sa vratia komunisti, pretoze Dildo bol komunista je komunista a bude komunista. Komunisti tu uz pred 60timi rokmi zostatnovali. A ako to dopadlo? Svetozname firmy ako Skoda sa za par rokov stali absolutne nekonkurencie schopne a ich vyrobky uz na zapade nikto nekupoval. o 40 rokov neskor sme museli Skodu predat VWnu pretoze ju komunisti dokonale zdevastovali. Ale ako tu uz napisal Libertarian, je zbytocne hustit do stolicky, nema to zmysel ved ty ani sam nevies co pises. vid tato veto "V komunizme je nesloboda jasne viditeľná, akceptuješ povinné platby nanútené štátom do poisťovní a láskavo nám dovolíš si vybrať štátnu alebo súkromnú. " Vobec nechapem co si chcel napisat. Ak mas problem s tym ze sa musia povinne odvadzat peniaze do zdravotnych poistovni, tak mas moju podporu, a tuto povinnost zrusme, ale nezostatnujme poistovne. Vytvorme slobodny trh, kde sa budu poistovne pretekat, a kazda bude ponukat iny produkt za inu sumu, a nikto nebude nuteny si tento produkt kupit. Kazdy sa pripoisti podla svojho uvazenia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group