ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Off: Radar u susedov
autor: dux
pridané: 24-01-2007 6:27


Aj Lenin aj Trockij aj Stalin, Kaganovič všetci boli Rusi a slobodne títo ozajstní Rusi sa rozhodli zničiť každú ruskú tradíciu a vyhadzovali do vzduchu vlastné chrámy. A títo Rusi šírili ruský komunizmus a nemali diplomatické styky s veľkými demokratmi z USA, ktorý naopak celú Európu bránili pred Rusmi a odmietali s nimi podpisovať dohody, čo i len sa stretnúť. Kvôli nám chceli vyvolať ďalšiu svetovú vojnu. Nakoniec nás oslobodili od Rusov a preto sa zamerali na blízky východ.
Bush je ľudomil, nemá rád ropu ale sviečky a každému pomôže sa oslobodiť z tyranie, je veľmi vnímavý k druhému, najprv ho vypočuje.
Komunizmus aj USA režim je rovnaký bullshit čo si uznal nepriamo aj ty, i keď asi omylom. Použitie atómových zbraní by bol zločinecký asi iba v prípade Iránu aj to iba proti Izraelu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group