ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Neobolsevizmus premiera Dilda
autor: Czechtek
pridané: 23-01-2007 14:40


"Sloboda je nevybrať si žiadnu poisťovňu."

Ano v komunizme znamena sloboda nevybrat si ziadnu poistovnu, v komunizme znamena sloboda nemoznost si vybrat buducnost, v komunizme znamena sloboda nemoznost si vybrat osud, v komunizme znamena sloboda ostnate droty aby si nemohol ujst, v komunizme znamena sloboda nemozonost vyslovit svoj nazor, v komunizme znamena sloboda nemoznost slobodne predavat, a slobodne kupovat tovar, v komunizme znamena sloboda cenzuru...

Ten kto chce takuto komunisticku slobodu nech sa prestahuje do KLDR. Tam takuto slobodu maju. Ludia so zdravym rozumom budu bojovat proti takejto (ne)slobode. Ludia so sdravim rozumom budu bojovat proti Ficovi, lebo ten chce takuto neslobodu, ktora mimochodom osvedcene vedie k bankrotu ekonomiky, krachu spolocnosti a extremnej biede, na slovensku zaviest.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group